zasada działania
   

 

 
 
HISTORIA
 

Początki działalności GARDEN CONCEPT sięgają roku 2003. Wówczas jako nieformalna Grupa Projektowa GARDEN  CONCEPT skupialiśmy się na działaniach projektowych. Jako młody i ambitny zespół oprócz niewielkich projektów ogrodów przydomowych opracowywaliśmy również  koncepcje i projekty zagospodarowania przestrzeni publicznych.
W 2005 roku GARDEN CONCEPT zaistniało jako firma, rozszerzając  działalność o realizacje ogrodów przydomowych. Przez kolejne lata nabieraliśmy doświadczenia realizując coraz ciekawsze i bardziej złożone projekty.
W 2007 roku GARDEN CONCEPT przyjęliśmy formę prawną Spółki Jawnej, i  stale prężnie działamy zarówno w obszarze projektów jak i realizacji.
Zatrudniamy ok. 20 osób. Współpracujemy z wieloma firmami z branż związanych z architekturą krajobrazu, architekturą i budownictwem. Opracowujemy projekty koncepcyjne niewielkich ogrodów przydomowych jak również złożone dokumentacje wielobranżowe parków zabytkowych i przestrzeni publicznych. Realizujemy ogrody o niewielkiej powierzchni  a także złożone realizacje polegające na kompleksowej rewaloryzacji zabytkowych parków czy wykonywaniu zieleni osiedlowej.

Od samego początku istnienia GARDEN CONCEPT firmę tworzą i rozwijają architekci krajobrazu Wojciech Januszczyk i Piotr Szkołut.

 

architektura krajobrazu __ projektowanie ogrodów __ urządzanie terenów zieleni __zakładanie systemów nawadniających